Kilit Seed mi? Crackling mi?

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.
GM4 için en iyi taban hangisi acaba performans, batarya olarak. Ben uzun zamandır crackling taban kullanıyorum ama seed daha iyi diyenler de var. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Deneyimlerinizi yazın lütfen. Özellikle Pie ve Q ikonusunda kafam karışık.

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Zamanında bu cihazı kullanan biri olarak şunu kesin bir dille ifade edebilirim ki seed romlar genel anlamıyla crackling romlardan daha iyi.

Zamanında bu cihazı kullanan biri olarak şunu kesin bir dille ifade edebilirim ki seed romlar genel anlamıyla crackling romlardan daha iyi.
Her konuda mı? Bi de sizin bu Q romunu crackling de denedim biraz ağır işliyor seed de daha iyi olur mu?

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Her konuda mı? Bi de sizin bu Q romunu crackling de denedim biraz ağır işliyor seed de daha iyi olur mu?
Kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Denemek amacıyla romu yükleyebilir ve rom hakkındaki deneyimlerinizi, düşüncelerinizi gerek bize gerekse diğer kullanıcılara fayda sağlaması amacıyla forumda paylaşabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.