R [SEED] Project Sakura 5.Q for General Mobile 4G

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

windowzytch

Wind/owZ
Moderatör
header.png

Aciklama

Hello DevOtag users! Today I introduce you all Project Sakura for General Mobile 4G!

Merhaba DevOtag kullanıcıları! Bugün sizlere General Mobile 4G için Project Sakura'yı takdim ediyorum!

EkranGoruntuleri

You do not have permission to view link Log in or register now.

talimatlar

[Assuming you have Seed TWRP installed.]
1- Download GApps for Android 11 ARM. Link for WeebGApps is provided in downloads.
2- Change file extension of the Magisk build you downloaded to zip. This is how it works starting with 21.0.
3- Reboot to TWRP. Wipe > Advanced Wipe > [Mark Dalvik/ART cache, system, data, cache.] > Slider to right.
4- When wiping is done, go to main menu > Install > /path/to/ProjectSakura-5.R-VANILLA-20210323-1823-seed-UNOFFICIAL.zip
5- Add GApps, Magisk and Migrate packages to queue as well.
6- Slider to right. Don't forget to take a cup of coffee. This will take long. ;)
7- When installation is complete, just wait for boot, set it up as you want and good to go!

[Seed TWRP'nin yüklü olduğunu farz ediyorum.]
1- Android 11 ARM için GApps'i indirin. OpenGApps Pico için link indirmelerde verilmiştir.
2- İndirdiğiniz Magisk sürümünün dosya uzantısını zip olarak değiştirin. Sürüm 21.0'dan itibaren bu böyle çalışıyor.
3- TWRP'ye yeniden başlatın. Sil > Gelişmiş sil > [Dalvik/ART Önbelleği'ni, system'ı, data'yı ve cache'i işaretleyin.] > Kaydıraç sağa.
4- Silme bitince, ana menüye gidin > Yükle > /path/to/ProjectSakura-5.R-VANILLA-20210323-1823-seed-UNOFFICIAL.zip
5- GApps, Magisk ve Migrate paketlerini de ayrıca sıraya ekleyin.
6- Kaydıraç sağa. Bir fincan kahve almayı unutmayın. Bu uzun sürecek. ;)
7- Yükleme bitince, sadece açılışı bekleyin, istediğiniz gibi kurun ve gitmeye hazırsınız!

Hatalar

GApps can't be installed due to insufficient system partition size. You need to use WeebGApps' Magisk version in order to get GApps.

GApps yetersiz sistem bölümü alanından dolayı yüklenememekte. GApps almak için WeebGApps'in Magisk sürümünü kullanmanız gerekir.

Dipnot

- To report issues/bugs, please make sure you followed the guide STEP X STEP! I tried this all by myself and worked just fine. So, nothing to do in our side unless you follow the guide step x step.
- Logs, logs, logs! Logs are really important to find out if the issue can be resolved or not!
- Everyone saying something like "Please help!" or "You're responsible for breaking my phone!" will be completely ignored. Describe your issue briefly, kindly and with logs.

- Hataları bildirmek için, lütfen talimatları ADIM ADIM takip ettiğinizden emin olun. Ben bunu tamamen kendi başıma denedim ve çok iyi çalıştı. O yüzden, talimatları adım adım takip etmediğiniz sürece kendi tarafımızda yapabileceğimiz bir şey yok.
- Kayıtlar, kayıtlar, kayıtlar! Kayıtlar sorunun çözülebilir olup olmadığını bulabilmem için gerçekten önemli!
- "Lütfen yardım!" veya "Telefonumun bozulmasından sen sorumlusun!" diyenler tamamen yok sayılacaktır. Hatanızı kısaca, kibarca ve kayıtlarla açıklayın.

Tesekkurler

Kernel // Çekirdek: @Celexa
Sources // Kaynaklar: @trkzmn
Testing // Deneme: @mrnsxx

Indirme

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.