Recovery SkyHawk Recovery for GM8_sprout

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

mutluemir08

Geliştirici
Geliştirici

Aciklama
Bu yazımda sizlere General Mobile GM 8 için hazırlamış olduğum SkyHawk recoveryi tanıtacağım. Özelleştirmesi bol olan bir recovery çeşididir.
- Kilit ekranı kaldırma
- İşlemci çekirdek yönetimi
- Camera2Api aktifleştirme
- Kolayca Viper4FX kurulumu
- Magisk veya SuperSU ile root seçenekleri
- Yepyeni bir arayüz

EkranGoruntuleri

talimatlar
1- Verdiğim recoveryi indirin ve zipten çıkarın.
2- Cihazı recovery moduna alın.
3-Zipten çıkardığınız klasördeki recovery.img yi boot olarak kurun.
4-Reboot recovery yapın.

Hatalar
Hata mı o da ne :)

Dipnot
Sadece Aralık yamalı stock rom tabanında çalışır.Kasım ve Pixel Experience tabanda bootloop yapabilir.

Indirme
You need to like this in order to view this content.

Ben yenisi olunca daha iyi olur diye düşündüm.Doğrudur şuan aralık twrp 3.4.0 kullanıyorum.Gayet iyi çalışıyor.Bir de yeni kasım 2020 yaması gelince ikisini birleşimi olursa diye düşündüm.

birşey sorabilirmiyim.GM8 GSI android 10 ve android 11 bunları kuruyorum.Ancak Erfanoabdi nin GSI img larını kurduğumda simge den sorası açmıyor.Permissiev v2 kurduğumda açıyor.Ancak Wifi kurulmuyor açmıyor.Çalışmıyor.Bu dosyada kernel2 dosyası yüklüyor.Wifi çalırmıyor.Permissiev v4 ve v5 yüklediğimde simge kalıyor açmıyor. bu dosyalar kernel3 yüklüyor. kernel 2 ile kernel 3 arasındaki fark nedir.biliyormusunuz. Erfanoabdi GSI Tool dan yapılan GSI imajları sorunsuz GM8 e nasıl yükleyebilirim.Şimdiden teşekkür ederim.