Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

naytseyd

Super Moderator
Yönetici
Super Mod
Mesajlar
703
Konum
Turkey
Super Productivity: Github Entegrasyonlu Süper Havalı Bir Açık Kaynak Yapılacaklar Listesi Uygulaması

Özet: Super Productivity görevlerinizi yönetmek, hatırlamak ve zamanınızı yönetmek için harika bir açık kaynak yapılacaklar listesi uygulamasıdır.

Ne yaparsanız yapın, verimliliği artırmak çoğu insan için ortak bir hedeftir. Çoğu zaman işinize verimli bir şekilde odaklanmak için işleri organize etmenize ve hatırlamanıza yardımcı olacak çeşitli yapılacaklar listesi veya not alma uygulamalarını denersiniz. Tabii ki bu listeleri istediğiniz gibi kontrol edebilir ve deneyebilirsiniz. Burada sağlam bir arayüz, GitHub/GitLab entegrasyonu ve temel özelliklerin bir listesini içeren bir yapılacaklar listesi uygulaması istiyorsanız denemek isteyebileceğiniz benzersiz bir şey ile karşılaştım. Super Productivity, birçok benzersiz özelliğe sahip etkileyici bir yapılacaklar listesi uygulaması gibi görünüyor. Bu makalede, size özetle bundan bahsetmek istedim.

Super Productivity: Basit & Çekici Açık Kaynak Yapılacaklar Listesi Uygulaması
super-productivity.jpg


Super Productivity, açık-kaynak bir uygulama ve Github’da Johannes Millan tarafından aktif olarak sürdürülen bir projedir. Bana göre kullanıcı deneyimi en gelişmiş olanıdır ve Super Productivity tarafından sunulan arayüzden kelimenin tam anlamıyla etkilendim. Ayrıca bize bazı ilginç seçeneklerle birlikte bir dizi temel özellik sunar. Haydi onlara bir göz atalım.Özellikleri
 • Yapılacak görevleri ve açıklamaları ekleme
 • Görevler ve molalar için harcanan zamanı takip etme
 • Proje yönetimi (JIRA, GitHub, ve GitLab entegrasyonlu)
 • Görevleri planlama yeteneği
 • Dil seçim opsiyonu
 • Dropbox, Google Drive veya herhangi WebDAV bulutu ile senkronizasyon
 • İçe/Dışa aktarma ayrıcalığı
 • Otomatik yedekleme
 • Zamanlayıcı ve sayaçları ayarlama yeteneği
 • Koyu tema opsiyonu
 • Görevlere ek (dosya vb.) ekleme
 • Görevleri tekrarlama yeteneği
 • Çarpraz platform desteği


Ve burada bahsettiğim özelliklere ek olarak daha ayrıntılı ayarlar ve ince ayarlar bulacaksınız.

Şimdiye kadar kullandığım birçok ücretli yapılacaklar listesi uygulamaları ile karşılaştırıldığında, tamamen ücretsiz olarak birçok kullanışlı özellik bulduğunuz için şaşıracaksınız. Ayrıca uygulama hakkında fikir edinmek için buradaki videoya bir göz atabilirsiniz:


Kurulumu:
Yüklemek için çeşitli seçenekler bulunmakta. Test etmek için AppImage dosyasını indirdim. Ancak Debian tabanlı dağıtımlar için deb paketini de kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama Windows, MacOS ve Android için de indirilebilir durumda. Tüm indirme linkleri için tıklayınız.

Kaynak: It’s Foss
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!