Nougat [TEOS] LineageOS 14.1 Nougat for Vestel Venus V5 by teos-dev

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
Aciklama

Merhaba DevOtag kullanıcıları! Bugün sizlere Vestel Venus V5 için klasik olarak iyi bilinen LineageOS'i takdim ediyorum!

EkranGoruntuleri

owZ' Stuff

talimatlar

[Teos TWRP'nin yüklü olduğunu farz ediyorum.]
1- Kullanacaksanız Android 7.1 ARM64 için GApps'i indirin. OpenGApps için link indirmelerde verilmiştir.
2- İndirdiğiniz Magisk derlemesinin dosya uzantısını zip olarak değiştirin. Sürüm 21.0'dan itibaren bu böyle çalışıyor.
3- TWRP'ye yeniden başlatın. Sil > Veriyi formatla > ["yes" yazın ve enterlayın]. TWRP'ye tekrar yeniden başlatın.
4- TWRP'ye yeniden başlatın. Sil > Gelişmiş sil > [Dalvik/ART Önbelleği'ni, system'ı, data'yı ve cache'i işaretleyin.] > Kaydıraç sağa.
5- Silme bitince, ana menüye gidin > Yükle > /path/to/lineage-14.1-20211029-UNOFFICIAL-teos.zip
6- GApps, Magisk ve Migrate paketlerini de ayrıca sıraya ekleyin.
7- Kaydıraç sağa. Bir fincan kahve almayı unutmayın. Bu uzun sürecek. ;)
8- Yükleme bitince, sadece açılışı bekleyin, istediğiniz gibi kurun ve gitmeye hazırsınız!

Hatalar

VoLTE/VoWiFi
SELinux Permissive
Çift SIM için seçenekler görünüyor.
SafetyNet geçmiyor, çözmenin tek yolu MagiskHide'ı açmak.

Dipnot

- Hataları bildirmek için, lütfen talimatları ADIM ADIM takip ettiğinizden emin olun. Ben bunu tamamen kendi başıma denedim ve çok iyi çalıştı. O yüzden, talimatları adım adım takip etmediğiniz sürece kendi tarafımızda yapabileceğimiz bir şey yok.
- Kayıtlar, kayıtlar, kayıtlar! Kayıtlar sorunun çözülebilir olup olmadığını bulabilmem için gerçekten önemli!
- "Lütfen yardım!" veya "Telefonumun bozulmasından sen sorumlusun!" diyenler tamamen yok sayılacaktır. Hatanızı kısaca, kibarca ve kayıtlarla açıklayın.

Tesekkurler

teos-dev Team: @WindowZ414, @nift4, @JarlPenguin, @amyosx & @TheVancedGamer feat. @Ayoka_ACR & @steadfasterX

Indirme
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
Yeni güncelleme geldi!
Derleme tarihi: 29 Ekim 2021

/ [GELİŞTİRİCİ] Kaiteki-Kernel, bir Vestel cihazı için var olan ilk custom kernel, ile ilk inline derleme! Artık Vestel'in hatalı kernelinden kurtulduk! Kaiteki-Kernel'in kaynağı teos-dev'de yer almaktadır. :havalı:
/ [GELİŞTİRİCİ & KULLANICI ALANI] Olmayan donanım tuşları için seçenekler gizlendi ve gezinti tuşları düzgünce haritalandı.
/ [KERNEL] Ayarlanabilir titreşim sertliği eklendi.
/ [KERNEL] Performans ve pil büyük ölçüde iyileştirildi.
/ [KERNEL] 4k60'a kadar çözünürlük destekleyen decoder getirildi, ancak yine 720p60'a kadar sorunsuz.
/ [GELİŞTİRİCİ & KERNEL] OSS Focaltech dokunmatik ve Qıalcomm Prima WiFi sürücülerine geçildi.
/ [KERNEL] Google Camera sürüm 4.x için destek getirildi, her şeyi tam.
/ [GELİŞTİRİCİ] RIDLClient geri getirildi.

AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!