Portal Torrent İle Ubuntu İndirme

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

naytseyd

Super Moderator
Yönetici
Super Mod
Mesajlar
703
Konum
Turkey
Ubuntu’yu indirmek gayet basittir. Resmi internet sitesine gidip, cihazınız için uygun olan dosyayı indirin.
image_editor_output_image-1747131654-16194029777658658394375162669722.png


Ubuntu’nun indirme dosyası 2.5 GB boyutundadır. Eğer internet hızınız iyiyse, dosyanın inmesi dakikalar içinde tamamlanacaktır. Ancak internet hızınız yavaşssa ne yapacaksınız? İndirme saatlerce sürebilir veya indirme hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Ubuntu’yu Torrent üzerinden indirme
Sınırlı veya yavaş bir bağlantıya sahipseniz bir indirme yöneticisi veya torrent kullanmak daha iyi bir çözüm olacaktır.

İyi haber, Ubuntu torrent indirmeleri için bir desteğe sahip. Ancak bu biraz gizlendiği için torrent indirme bağlantısını az arayıp bulmanız gerek.

Eğer torrent aracılığıyla Ubuntu dosyası indirmek isterseniz, Ubuntu web sitesinde seçtiğiniz Ubuntu sürümü için sağ tarafında yer alan alternatif indirme bağlantısına tıklayın.
ubuntu-torrent-download4034528462444950941.png


Yeni sayfa açıldığında, altta yer alan BitTorrent kısmında mevcut dosyalar için torrent indirme bağlantılarını görebilirsiniz. Ubuntu’yu kişisel bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda kullanacaksanız, masaüstü sürümüne tercih edin.
ubuntu-torrent-download-option7906486273697891026.png


Eğer Torrent yazılımı kullanmıyorsanız, Deluge Torrent uygulamasını indirme işleminiz için kullanabilirsiniz. Deluge Torrent kurulduktan sonra Ubuntu indirme bağlantısını Deluge üzerine sürükleyip bırakın ve indirmenin tamamlanmasını bekleyin.

SON

Daha fazla bilgi almak ve aramıza katılmak için Telegram kanalımızı takip etmeyi ve sohbet grubumuza dahil olmayı unutmayın.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!