Kitkat Turkcell T50 Stock Rom (4.4.2)

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

mutluemir08

Geliştirici
Geliştirici
Messages
269
Likes
795
Location
Çatalca/İstanbul
#1

Öncelikle merhaba dostlar.Bugün bu konumda turkcell t50 stock romunu vereceğim ve nasıl yüklenir onu anlatacağım.1.Öncelikle ayarlardan geliştirici seçeneklerine girin.Eğer yoksa telefon hakkında kısmından derleme kısmına 5-6 kez basın geliştirici seçenekleri aktif olacaktır.
2.Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açın
3.İndirdiğniz romu masaüstünde yeni klasör açıp oraya çıkartın.
4.calistir.bat dosyasını çalıştırın bu arada cihaz açık ve usb hata ayıklaması açık olmalı.Bat dosyasını çalıştırdıktan sonra cihazda uyarı çıkarsa bu bilgisayarda her zaman izin ver tikini işaretleyip tamama basın ve yüklenmesini bekleyin.
5.Eğer twrp algılanmadı mesajı alırsanız cihazın driverlerini kurmayı unutmayın.Ama driverler yüklü fakat yine de twrp algılanmadı mesajı alırsanız aygıt yöneticisinden android yazan driveri zte composite adb ınterface olarak yükleyin.
6.Yükleme bitti.Kabloyu çıkartabilirsiniz uyarısını görmeden cihaza yada kabloya herhangi bir müdahelede bulunmayın.
You need to like this in order to view this content.
 
Last edited:
Top
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"