Pie ViperOS For Xiaomi A2 Lite

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Admin, WiperOS Official sürümü var. Bu arada ne zaman ekran görüntüsü ekleyeceksiniz. Ekran görüntüleri XDA Forum da var. Bari oradan alıntı yapınız. Sizin paylaştığınız unofficial rom un sürümünü öğrenebilir miyim.

Escobar

Xiaomi A2 Lite
Moderatör
Admin, WiperOS Official sürümü var. Bu arada ne zaman ekran görüntüsü ekleyeceksiniz. Ekran görüntüleri XDA Forum da var. Bari oradan alıntı yapınız. Sizin paylaştığınız unofficial rom un sürümünü öğrenebilir miyim.
Ofiicial Olmadan Önce Derlemiştim,alıntı yapmayı pek sevmiyorum.Büyük İhitimalle xdada ki günceldir.

Hocam, o kadar rom var ki hepsi unofficial. Bir tane Official başlıklı rom görmek isteriz :). ViperOS u güncelleyip official yaparsanız çok güzel olur. Denediğim kadarıyla ota güncellemesi de alıyordu. Güncellemeleri denetle diyordu. Pek uzun süre kullanmadığı için güncelleme pek denetlemedim.