Nougat Wileyfox Swift Stock Rom

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Bu romu nasıl rootlarim. Twrp ile olmuyor sistem bağlama hatası veriyor. Bilgisayar ile yapma imkanı var mı..
Ayrıca rom linki silinmiş
hocam aşağıdaki linktende anlayacagınız gibi wileyfox firması tarafından yayınlanan resmi linkte aktarım firma tarfından silinmiş artık indirilemez konumda bu rom maalesef elinde rom zipi olan biri varsa uplarsa bende linki ona göre güncellerim
https://wileyfox.wetransfer.com/downloads/fde3e36b18ec85a847af54a1d6c5f6bb20170427183018/1834ad

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Bende recovery zip dosyası var.. Google drive yükleyebilirim sanırım.

Siz nasıl root atılır biliyor musunuz
hocam biliyoruz tabiki yunus ve ben bulmuştuk bunun root yöntemini cihazı rootlarsınız ama systemde herhangi bir dosya vs bişey değiştirmenize izin vermez ama root yetkisini uygulamalar için kullanabilirsiniz tabiki titanium backup gibi

Bana da o lazım. Zaten gravitybox yükleyeceğim.. 😀
hocam biliyoruz tabiki yunus ve ben bulmuştuk bunun root yöntemini cihazı rootlarsınız ama systemde herhangi bir dosya vs bişey değiştirmenize izin vermez ama root yetkisini uygulamalar için kullanabilirsiniz tabiki titanium backup gibi

hgunduz295

Emektar.
Emekli
root atmama yardımcı olur musun.
hatirladigim kadarıyla yöntemi romu kurduktan sonra twrp ile stock rom bootunun backupini aliyorduk sonra crackling baska bi custom rom kurup uzerine yine twrp ile yedekledigimiz bootu restore ediyoruz magisk kurup bootun yedegini aliyor ve tekrar stock romu kuruyoruz yeni magisk yamali stock rom bootunu twrpden restore ettirerek root islemini tanimliyorduk.

hatirladigim kadarıyla yöntemi romu kurduktan sonra twrp ile stock rom bootunun backupini aliyorduk sonra crackling baska bi custom rom kurup uzerine yine twrp ile yedekledigimiz bootu restore ediyoruz magisk kurup bootun yedegini aliyor ve tekrar stock romu kuruyoruz yeni magisk yamali stock rom bootunu twrpden restore ettirerek root islemini tanimliyorduk.
ŞUAN UYGUN ROM KULLANIYORSAN PASLAŞARAK YAPABİLİTMİYİZ BEN YEDEĞİ SANA ATIYIM SENDE MAGİSK KUR BANA GERİ AT SANADAA UYUYOSA

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"