Sorun Yeni romlar

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Merak ettigim icin bu konuyu acma geregi duydum gelistirici arkadaslar aydinlatirlarsa beni sevinirim cihazimiz icin özel arayüze sahip romlar (miui,color os,flyme vb.) İle ilgili bir calisma olacakmi acaba uzun suredir bu cihaza bu tür romlar gelmiyor cevaplarsaniz sorumu sevinirim

ManisaTarzanı

Manisa tarzanı
Üye
Merak ettigim icin bu konuyu acma geregi duydum gelistirici arkadaslar aydinlatirlarsa beni sevinirim cihazimiz icin özel arayüze sahip romlar (miui,color os,flyme vb.) İle ilgili bir calisma olacakmi acaba uzun suredir bu cihaza bu tür romlar gelmiyor cevaplarsaniz sorumu sevinirim
Gelistirici arkadaslarin sinavi oldugu icin haziran ayindan sonra romlar gelecektir takipte kalin

15 gün sonra sınavım var. Sınav döneminden çıktığımda daha kapsamlı çalışmalar ile geleceğiz. Beklemede kalın, iyi forumlar :)
Hocam bende sınava hazirlaniyorum sinavdan sonra bende bu rom hazirlama isine falan girmek istiyorum forumda insanlarin faydalanmasi icin derleme kılavuzu falan yayinlamayi dusunuyormusunuz bizde gelistirici olmaya çalışırız en azindan :)