Mod YouTube Vanced

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Inflames

||||.1.||||
Üye
Aciklama
Arka planda YouTube çalıştırmak istiyorsanız bu magisk modülü tam size göre.
Modülü kurun yeniden başlatmadan önce ayarlardan YouTube güncellemelerini kaldırın ve yeniden başlatın. YouTube Vanced öyle aktif olur.

talimatlar
You need to like this in order to view this content.

Last edited:
En sevdiğim magisk modülü. Ama tek yeteneği arkaplanda oynatmak değil.
Önce telefonunuzdaki youtube uygulamasını kaldırın. Ardından vancedi magiskten kurun. Play storden Güncelleme yapmayın. Artık reklamsız olarak hemde kendi hesabınız ile girerek video izleyebilir, arkaplanda veya yüzen pencere halinde kullanabilirsiniz. Migrate filan istemez. Magisk modüllerinde karanlık mod olarakta var.

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Aciklama
Arka planda YouTube çalıştırmak istiyorsanız bu magisk modülü tam size göre.
Modülü kurun yeniden başlatmadan önce ayarlardan YouTube güncellemelerini kaldırın ve yeniden başlatın. YouTube Vanced öyle aktif olur.

talimatlar
[Hidden content]
"internet bağlantısını denetleyiniz"'den oturum açamıyorum ama internet var?

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
"internet bağlantısını denetleyiniz"'den oturum açamıyorum ama internet var?
Sorunu çözdüm
chrome tarayıcı devre dışı bıraktım ve verileri temizledim google play hizmetlerininde güncellemelerini kaldırdım uygulamayı durdurmaya zorlayıp verileri temizledim uygulama güncellendikten sonra cihazda aşırı cpu kullanıyordu tekrardan verilerini temizledim ardından youtube vanced oturumu açabildim sonra chrome tarayıcıyı da etkinleştirdim