Mod [ZIP]GM4 Kulaklık Ses Arttırma

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Aciklama
GM4G için kulaklık ses arttırma dosyasıdır. Mixer dosyaları düzenlenerek yapılmıştır. TWRP ile yükleyiniz.

Dipnot
Stock ROM ile uyumludur. Custom ROM ile denenmedi. Bir hata alırsanız konuya cevap olarak yazınız. Bir sorun olması durumunda sorumluluk size aittir. Kendim kullanıyorum bir problem yok.
Indirme
Link (sadece kulaklık):
You need to like this in order to view this content.
Eğer ki hoparlör sesini de arttırmak isterseniz bunu yükleyebilirsiniz.
Indirme
Link:
You need to like this in order to view this content.

Last edited by a moderator:

Zahit

Üye
Üye
Aciklama
GM4G için kulaklık ses arttırma dosyasıdır. Mixer dosyaları düzenlenerek yapılmıştır. TWRP ile yükleyiniz.

Dipnot
Stock ROM ile uyumludur. Custom ROM ile denenmedi. Bir hata alırsanız konuya cevap olarak yazınız. Bir sorun olması durumunda sorumluluk size aittir. Kendim kullanıyorum bir problem yok.
Indirme
Link (sadece kulaklık):
[Hidden content]

Indirme
Link: [Hidden content]
Ellerinize sağlık paylaşım için teşekkür ederim...

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Aciklama

Dipnot
Indirme
Link (sadece kulaklık):
[Hidden content]

Indirme
Link: [Hidden content]
Link beğenilmediğinde de görünüyor.